حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار پزشکی استقرار نظام ارجاع الکترونیک ، نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها نیست

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جهت دریافت خدمات در سطح بیمارستان‌ها احتیاجی به ارائه دفترچه بیمه کاغذی از سوی بیمار نیس

استقرار نظام ارجاع الکترونیک ، نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها نیست

نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان ها نیست/استقرار نظام ارجاع الکترونیک

عبارات مهم : سلامت

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جهت دریافت خدمات در سطح بیمارستان ها احتیاجی به ارائه دفترچه بیمه کاغذی از سوی بیمار نیست گفت: ولی در بخش خدمات سرپایی در روستاها و شهرها در حال فراهم کردن مقدمات و استقرار نظام ارجاع الکترونیک هستیم.

آناهیتا کشاورزی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم سازمان، فناوری محور و نرم افزاری کردن خدمات خوابیدن است اظهار کرد: زیر ساخت های خدمات خوابیدن هنوز به طور کامل مجهز به “آی.تی” نشده و باید ارتباطی میان نرم افزارهای بیمه سلامت و سیستم اچ.آی.اس بیمارستانی برقرار شود تا بتوانیم اطلاعات بیمارستانی را تا جزئی ترین سطح داشته باشیم.

استقرار نظام ارجاع الکترونیک ، نیازی به ارائه دفترچه بیمه در بیمارستان‌ها نیست

وی افزود: در سطح سرپایی آمار خدمات ارائه شده است را در اختیار داریم ولی به سمت تجمیع کشوری این اطلاعات پیش می رویم.

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران در پاسخ به اینکه آیا اتصال سامانه خدمات خوابیدن یا سیستم اچ.آی.اس مقدمه از بین بردن دفترچه های کاغذی بیمه سلامت خواهد بود؟ عنوان کرد: اکنون در سطح بیمارستانی از بین بردن دفترچه جهت ما کار راحتی است و فقط کافیست یک استعلام جهت بیمه شده است انجام شود. دفترچه در مواردی مورد نیاز است که بیمه شده است نیازمند دریافت خدمتی در بیرون از بیمارستان باشد که با توجه به اجرای طرح تحول سلامت نیاز به خروج از بیمارستان به صفر نزدیک شده است و عملا در سطح بیمارستان ها احتیاجی به دفترچه نیست.

معاون بیمه خدمات سلامت شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جهت دریافت خدمات در سطح بیمارستان‌ها احتیاجی به ارائه دفترچه بیمه کاغذی از سوی بیمار نیس

کشاورزی ادامه داد: ولی در بخش خدمات سرپایی در روستاها و شهرها در حال فراهم کردن مقدمات و استقرار نظام ارجاع الکترونیک هستیم که اگر اجرا شود نیاز به ارائه دفترچه بیمه در سطح روستاهایی که از نر م افزارهای مربوط استفاده می کنند نیز به صفر می رسد و دیگر جهت ارائه خدمات در سطح روستاها و به عبارتی سطح یک، نیازی به دفترچه نخواهیم داشت ولی جهت عملیاتی شدن این برنامه در سطح دو و سه هنوز وقت نیاز است.

به گفته وی، اکنون در استان گلستان مشغول بررسی زیرساخت های مورد نیاز و منتظر توافق با دانشگاه گلستان هستیم تا بتوانیم نظام ارجاع الکترونیک را کلید بزنیم و بعد به استان های دیگر تعمیم دهیم.

واژه های کلیدی: سلامت | بیمارستان | الکترونیک | بیمارستان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz