حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

اعلام استفاده از پیراهن تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گمانه زنی هایی را بوجود آورده مبنی بر اینکه آیا این عنوان کوتاهی فدراسیو

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

عبارات مهم : طراحی

اعلام استفاده از پیراهن تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گمانه زنی هایی را بوجود آورده مبنی بر اینکه آیا این عنوان کوتاهی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده یا شرکت آدیداس آن را به مسوولان این فدراسیون دیکته کرده هست.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 2014 برزیل از پیراهنی استفاده می کرد که تصویر یوزپلنگ ایرانی در بعد زمینه آن نقش بسته بود. طرحی که با همکاری شرکت محیط زیست باعث شد تا یوز ایرانی به عنوان نماد تیم ملی فوتبال کشورمان در معرض دید جهانیان قرار بگیرد و اتفاقا با استقبال و اقبال خوبی نیز در میان جامعه ایرانیان در داخل و خارج از کشور همراه بود.

حالا ولی اعلام شده است این طرح دیگر در پیراهن تیم ملی جایی ندارد و به علت کمبود وقت، شرکت آدیداس نتوانسته جهت این طرح برنامه ریزی مناسبی داشته باشد.

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

البته این حواشی تنها به از بین بردن تصویر یوز ایرانی از پیراهن های تیم ملی ختم نمی شود بلکه طراحی و کیفیت این پیراهن ها نیز به شدت مورد انتقاد است.

در حالی این روزها بحث کیفیت پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان به دستمایه ای جهت طنز بازدیدکنندگان اجتماعی تبدیل می شود که کشوری مانند «ژاپن» به دنبال طراحی پیراهن هایی جهت بازیکنان ملی پوش خود است تا بتواند به وسیله آن زمینه های رشد فوتبال در آن کشور را به دنیا معرفی کند.

اعلام استفاده از پیراهن تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گمانه زنی هایی را بوجود آورده مبنی بر اینکه آیا این عنوان کوتاهی فدراسیو

ماجرای پیراهن تیم های ملی داستان تازه ای نیست بلکه قصه ای پر غصه است که در دوره های متفاوت همواره جهت فدراسیون فوتبال کشورمان تکرار شده است هست. این قصه یک روز با داستان قرارداد با برند تولید لباس ورزشی «جیوا» سر زبان افتاد و روز دیگر مساله آب رفتن پیراهن های بازیکنان تیم ملی در بازی های جام جهانی 2014 برزیل ورد زبان ها شد.

البته تنها بازیکنان تیم ملی فوتبال مردان نیست که با سوءمدیریت در گزینش لباس دست به گریبانند بلکه چند روز پیش اخباری مبنی بر محدودیت لباس جهت تیم ملی فوتبال دختران نیز در رسانه های کشور انتشار پیدا کرد.

هر چند که گفته می شود لباس تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران از برند صاحب نام «آدیداس» تهیه شده است هست، ولی نگاهی به کیفیت و طراحی این لباس ها نخستین سوالی را که در ذهن طرفداران فوتبال ایجاد می کند این است که آیا این برند نام آشنا در حوزه ورزش، چنین طرحی را جهت کشور عزیزمان ایران در نظر گرفته است؟ آیا این طرح و توجه به بار فنی آن !!! به جای کیفیت و نماد سازی، پیشنهاد مسوولان و اعضای کادر فنی تیم ملی بوده یا اینکه در طراحی لباس های تیم ملی فوتبال، شرکت آدیداس این طرح را به مسوولان فدراسیون فوتبال دیکته کرده است؟

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

در این زمینه و جهت پاسخ به این پرسش ها باید گفت؛ به یقین برند آدیداس که از جمله پیشروان در تولید لوازم ورزشی دنیا هست، کیفیت و طراحی کالا را فدای بار فنی نمی کند آیا که این کمپانی بزرگ تلاش دارد در مسابقه با دیگر برندهای حوزه ورزش عالی ترین ها را راهی مسابقه های بزرگ از جمله جام جهانی فوتبال کند.

با اعلام اینکه ملی پوشان کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه پیراهن راحت و سفید خواهند پوشید، گمانه زنی ها در زمینه چنین طرحی جهت تیم ملی، پای دلالان و حتی «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی را به میان کشیده هست. این در حالی است که مسوولان فدراسیون فوتبال به جای پاسخگویی به این گمانه زنی ها، از نبود وقت جهت طراحی لباس بازیکنان سخن به میان می آورند.

اعلام استفاده از پیراهن تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گمانه زنی هایی را بوجود آورده مبنی بر اینکه آیا این عنوان کوتاهی فدراسیو

بهانه کمبود وقت جهت طراحی لباس های تیم ملی در حالی از سوی مسوولان این فدراسیون در حالی مطرح می شود که کشور عزیزمان ایران دومین تیم راه یافته به جام جهانی بود که توانست جواز سفر به روسیه را کسب کند.

با این شرایط باید از مسوولان فدراسیون مربوطه پرسید که 10 کشور طرف قرارداد با برند آدیداس (مصر، اسپانیا، مراکش، آرژانتین، آلمان، مکزیک، سوئد، بلژیک، کلمبیا و ژاپن) که بعد از ما به جام جهانی افزایش کردند، چگونه توانستند در مدت کوتاهی عالی ترین طرح ها را جهت پیراهن بازیکنان خود در نظر بگیرند؟ آیا مسوولان فدراسیون فوتبال بعد از افزایش تیم ملی کشورمان به بازی های جام جهانی 2018 روسیه، مگر نسبت به حضور تیم ملی در این بازی ها شک داشتند!؟

پیراهن سفید راحت جهت فدراسیون پنج ستاره

همچنین مسوولان فدراسیون فوتبال باید پاسخگو باشند که آیا کشورهای طرف قرارداد با آدیداس از البسه و لوازم این شرکت به صورت رایگان استفاده می کنند ولی بنا به گفته مسوولان این برند، آدیداس تنها به کشور عزیزمان ایران 70 درصد تخفیف داده و فدراسیون فوتبال می بایست 300 هزار دلار به این کمپانی پرداخت کند. پرداخت جهت پیراهنی که راحت بوده و هیچ طرح و نمادی بر روی آن نقش نبسته است.

این سوالات و دهها پرسش دیگر در زمینه سوء مدیریت در طراحی لباس بازیکنان تیم ملی، ایجاب می کند که مسوولان فدراسیون و اعضای کادر فنی تیم ملی، پیش از اعزام این تیم به روسیه به بعضی از ابهامات در زمینه قرارداد با برند ورزشی آدیداس پاسخ دهند.

واژه های کلیدی: طراحی | آدیداس | پیراهن | آدیداس | فوتبال | پیراهن | بازیکنان | جام جهانی | تیم ملی فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz