حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم آیا افتخاری از من شکایت کرده است / روشن

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال دیروز (دوشنبه) از حسن روشن، پیشکسوت این کلوب شکایت کرد. در همین رابطه حسن روشن در بیانات رادیویی گفت :

نمی‌دانم آیا افتخاری از من شکایت کرده است / روشن

روشن: نمی دانم آیا افتخاری از من شکایت کرده است

عبارات مهم : افتخاری

پیشکسوت استقلال می گوید علت شکایت افتخاری از خودش را نمی داند.

به گزارش ایسنا، سید رضا افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال دیروز (دوشنبه) از حسن روشن، پیشکسوت این کلوب شکایت کرد. در همین رابطه حسن روشن در بیانات رادیویی گفت : علت شکایت افتخاری را نمی دانم. من یک بار گفتم او تعطیل است که شکایت خور نیست. یک بار هم گفته ام که او مثل اختاپوس روی استقلال افتاده و شاید به خاطر این شکایت کرده هست. من صحبت هواداران را گفته ام. در قدیم مردها حتی اگر کتک می خوردند شکایت نمی کردند. اگر به شکایت کردن بود هنگامی که که او گفت حسن روشن درخواست مالی جهت حضور در کمیته فنی دارد باید از او شکایت می کردم.

نمی‌دانم آیا افتخاری از من شکایت کرده است / روشن

او ادامه داد: این در حالی بود که اصلا چنین مساله ای مطرح نبود. جواد قراب یک بار به حالت التماس به پیش من آمد و گفت که هیات مدیره حکم داده که کمیته فنی تشکیل شود. من هم گفتم باید قرارداد سه ساله بسته شود و حکم داده نشود چون شاید مدیرعامل بعدی بخواهد افراد را عوض کند ولی هنگامی که قرارداد وجود داشته باشد این اتفاق نمی افتد و این جا مساله مالی مطرح نبود. با این حال باید به دادگاه بروم و ببینیم که کار به کجا می رسد.

واژه های کلیدی: افتخاری | قرارداد | پیشکسوت | استقلال | شکایت کردن | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz