حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

دستگیری عوامل آتش زدن در یکی از مساجد مشهد

عبارات مهم : انتظامی

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از دستگیری عوامل آتش زدن در یکی از مساجد مشهد به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

قاضی حیدری در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: طی روزهای اخیر دو هسته از عوامل فریب خورده که با انجام تحرکاتی مبادرت به وارد آوردن خسارت به اماکن عمومی در شهر مشهد نموده و با آتش زدن در یکی از مساجد موجب خدشه دار شدن عواطف مذهبی و اعتقادی همشهریان مؤمن و خداجوی مشهدالرضا (ع) شده است بودند با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی دستگیر شدند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت و توجه خاص ریاست دادگستری استان خراسان رضوی و دادستان مرکز استان نسبت به این عنوان اقداماتی انجام پذیرفت.

دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد

حیدری تصریح کرد: کارها این افراد که ناراحتی مردم شریف و مؤمن مشهد را به دنبال داشت، موجب شد تا اداره کل اطلاعات استان پیگیری این عنوان را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده و سربازان گمنام امام زمان(عج) با همکاری دیگر نهادهای امنیتی و انتظامی با کارها اطلاعاتی دقیق بتوانند این دو هسته را شناسایی و در نهایت در یک عملیات دقیق دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت عنوان تلاش بر این است که پرونده این افراد با نوع عملکردشان با دقت مورد نیاز بررسی و در مناسب ترین وقت تعیین وظیفه نهایی می شود.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد از دستگیری عوامل آتش‌زدن در یکی از مساجد مشهد به وسیله سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.

معاون دادستان مشهد با تأکید بر این که «فریب خوردگان این گونه کارها مذبوحانه باید بدانند نهادهای امنیتی و انتظامی هوشیارانه تمامی تحرکات دشمن های این نظام را رصد خواهند کرد»، خاطرنشان کرد: نهادهای امنیتی و انتظامی مسئول برقراری امنیت عمومی و نظم اجتماعی و دفاع از مقدسات و ارزش های اسلامی بوده و در صورت چنین تحرکاتی به طور جدی و قاطعانه با مسببان آن برخورد خواهند کرد.

واژه های کلیدی: انتظامی | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz