حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار حوادث جعل و کلاهبرداری گسترده متهم در سطح کشور ، دستگیری جاعل هزار صورت در کرمان

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای در کرمان که اقدام به جعل اسناد بانکی و اداری، گواهی آخر تحصیلات، پروانه کسب و فعالیت نماین

دستگیری جاعل هزار صورت در کرمان/ جعل و کلاهبرداری گسترده متهم در سطح کشور

عبارات مهم : کرمان

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان از دستگیری یک جاعل حرفه ای در کرمان که اقدام به جعل اسناد بانکی و اداری، گواهی آخر تحصیلات، پروانه کسب و فعالیت نمایندگی و … می کرد خبر داد.

به گزارش فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، علی شفیعی اظهار داشت: طی یکسری کارها اطلاعاتی انجام شده است از سوی تیم عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کرمان مشخص شد فردی به هویت «م.م» با همدستی دو نفر دیگر اقدام به جعل و کلاهبرداری گسترده در سطح کشور کرده است.

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان بیان داشت: با بازرسی منزل تیمی متهم مشخص شد وی به نحوه ماهرانه ای اقدام به جعل مهر و امضای افراد متفاوت از جمله قضات، وکلاء، سردفتران، پزشکان متخصص، فرماندهان انتظامی و مسؤولان و کارشناسان ادارات کرده است.

جعل و کلاهبرداری گسترده متهم در سطح کشور ، دستگیری جاعل هزار صورت در کرمان

شفیعی با بیان اینکه متهم با راه اندازی یک موسسه حقوقی واهی و دفتر وکالت قلابی و با دادن وعده های توخالی اقدام به اخذ مبالغ کلانی از شهروندان کرده هست، گفت: متهم دستگیر شده است چندین مرتبه با عوض کردن صورت و ایفای نقش های متفاوت از جمله وکیل، دکتر و قاضی اقدام به سوء استفاده از افراد ناآگاه کرده است.

این مقام قضائی عنوان کرد: در بررسی اسناد جعلی مکشوفه مشخص شد وی اوراق ادارات مختلفی از جمله شهرداری، ثبت احوال، علوم پزشکی، اقتصاد و دارایی، ثبت اسناد و املاک، شرکت زندان ها و کارشناسان رسمی دادگستری را در استان های متعددی از جمله تهران، کرج، قم، یزد و کرمان جعل کرده است.

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان کرمان از دستگیری یک جاعل حرفه‌ای در کرمان که اقدام به جعل اسناد بانکی و اداری، گواهی آخر تحصیلات، پروانه کسب و فعالیت نماین

وی گفت: فرد دستگیر شده است دارای سوابق و محکومیت های متعدد کیفری از جمله حمل و نگهداری موادم خدر، جعل، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع و روابط نامشروع است و با عناوین گوناگونی در شبکه های متفاوت اجتماعی از جمله تلگرام، میهن گرام، موبوگرام و اینستاگرام اقدام به اغفال و اخاذی از دختران و زن های جوان کرده است.

شفیعی با بیان اینکه متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است هست، گفت: در این رابطه دو نفر از جمله دستیار اول متهم که خانمی به نام «س.م» است نیز دستگیر شده است است و در این رابطه یک دفتر کار به همراه یک واحد مسکونی پلمب و همچنین یک دستگاه رایانه، لپ تاپ، تبلت، پرینتر و تعدادی گوشی به همراه سایر لوازم و دستگاه های دیگر توقیف شده است است.

جعل و کلاهبرداری گسترده متهم در سطح کشور ، دستگیری جاعل هزار صورت در کرمان

واژه های کلیدی: کرمان | دستگیری | دادگستری | کلاهبرداری | استان کرمان | جعل اسناد بانکی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz