حلقه – زنگ زدن کفش اسپورت کت و شلوار استفاده

حلقه – زنگ زدن: کفش اسپورت کت و شلوار استفاده ازدواج عروسی شلوار زندگی راحتی داماد

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی عقب‌نشینی خریداران از قیمت‌های پیشنهادی تازه

بررسی فایل‌های عرضه شده است در بنگاه‌های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از نزدیک شدن قیمت پیشنهادی املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین ف

عقب‌نشینی خریداران از قیمت‌های پیشنهادی تازه

عقب نشینی خریداران از قیمت های پیشنهادی جدید

عبارات مهم : ایران

بررسی فایل های عرضه شده است در بنگاه های شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از نزدیک شدن قیمت پیشنهادی املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و همچنین فایل های بزرگ متراژ و کوچک متراژ خبر می دهند.

به گزارش دنیای اقتصاد طی سال های گذشته به طور معمول میان قیمت پیشنهادی مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با توجه به شاخصه های منطقه همچون دوری یا نزدیکی به مرکز شهر، درجه مرغوبیت محله، میزان برخورداری از سرانه های خدماتی مختلف، دسترسی به بزرگراه ها و معابر مهم شهر و…تفاوتی هر چند اندک میان قیمت هر مترمربع آپارتمان در محلات متفاوت شهر وجود داشت. علاوه بر این مطابق با عرف قیمت گذاری آپارتمان های مسکونی، قیمت آپارتمان کوچک متراژ در هر مترمربع بیش از آپارتمان های بزرگ متراژ تعیین می شد، ولی در حال حاضر به گفته مشاوران املاک، فروشندگان وسازندگان مسکن با توجه به عوض کردن اوضاع بازار و انتظارات تورمی، قیمت های پیشنهادی خود را بدون توجه به این دو فاکتور اعلام می کنند. همین عنوان باعث شده است تا از یکسو سطح قیمت پیشنهادی املاک در مناطق متفاوت به یکدیگر نزدیک شده است و از سوی دیگر قیمت هرمترمربع آپارتمان های بزرگ متراژ به آپارتمان های کوچک متراژ نزدیک شده است است.

به عنوان مثال در حال حاضر میان قیمت پیشنهادی در محله حکیمیه واقع در شرقی ترین نقطه پایتخت با تهرانپارس تفاوت زیادی وجود ندارد. یا آنکه میان قیمت پیشنهادی در منطقه آیت الله کاشانی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران با قیمت پیشنهادی در محدوده بنی هاشم در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تفاوت زیادی دیده نمی شود.

عقب‌نشینی خریداران از قیمت‌های پیشنهادی تازه

به عنوان مثال هفته گذشته، آپارتمانی ۵۶ متری با عمربنای ۴ ساله، واقع در آیت الله کاشانی مترمربعی ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است هست. همین طور آپارتمانی ۷۰ متری نوساز واقع در محله بنی هاشم نیز مترمربعی ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جهت فروش فایل شده است هست. البته به گفته مشاوران املاک منطقه قیمت هر دو آپارتمان بالاتر از قیمت میانگین منطقه و آپارتمان های مشابه محدوده ارائه شده است هست. مشاوران املاک معتقدند این نوع قیمت گذاری منجر به عقب نشینی بخش زیادی از خریداران مسکن شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz